Hakkımızda

Öncelikle bizimle etkileşim kurduğunuz için teşekkür ederiz. Tezofis.com mezun olmadan önceki son adımınızda özgün, kaliteli, doğrulanabilir ve isteğe uyarlanmış bilimsel araştırmaları sizlerle buluşturmaktadır. Bu çerçevede akademik danışmanlık süreçlerinde 15 yılı bulan deneyimimizle hizmetinizde olduğumuzu paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Nasıl Çalışma Yapıyoruz?

Başvuru ve Sizden Gelen Bilgilerin İncelenmesi: Sizden gelen bilgiler incelenir ve en yalın haliyle size yardımcı olup olamayacağımız tespit edilir. Olumlu ya da olumsuz geri bildirim iletilir.

Çalışma Takvimi Oluşturmak: Karşılıklı şartlarda mutabık olunması halinde tarihleriyle beraber planlama yapılır. Bu plan dahilinde yapılan ilerlemeler düzenli olarak sizlerle paylaşılır.

Nitelikli Uzmanlar ve Özgün İçerikler: Tezofis olarak yalnızca kendi uzmanlığımızın bulunduğu alanlarda işleri üstleniriz. İnsan kaynakları ekibimiz bilimsel araştırmaların tamamında özgün ve orijinal içerikler meydana getirir.

Nitelik İncelemesi: Üstlendiğimiz tüm çalışmalarda kesinlikle intihal yapmayız ve işin niteliğini kontrol ederiz.

Tam Zamanında Teslim: Tezofis.com tüm çalışmaları zamanında teslim eder ve hiçbir durumda söz verilen tarihi geçirmez.

Tamamen Kişiye Özel Hizmetler: Tezofis.com olarak ihtiyaçlarınızın farkındayız ve sizi memnun etmek adına en küçük detayları bile gözden kaçırmadan sonuç odaklı hizmet veriyoruz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Etkili İletişim: Günümüzde iletişim imkanları çok geniş olsa bile kaliteli iletişimin etkililiği sınırlıdır. Bu durumun farkında olan Tezofis.com her aşamada sizleri bilgilendirir, düzenli olarak yapılan ilerlemeleri sizinle paylaşır.

Gizlilik: Sadece yasal sebepler nedeniyle değil, mahremiyeti sağlamak için gizliliğinizi korumaya gayret ediyoruz. Kişisel bilgileriniz, eğitim gördüğünüz program veya diğer bilgileriniz kesinlikle gizli kalır ve üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

Profesyonel Hizmet: Tezofis.com yalnızca uzman ekip üyelerinin bulunduğu bölümlerde ve konularda faaliyetlerini sürdürür.

Orijinal Bilimsel Araştırmalar: Bilgiye ulaşmak kolay olmasına rağmen bilgi hırsızlığı yaygınlaşmaktadır. Tezofis hiçbir zaman bu gibi etik dışı durumları onaylamaz ve orijinal çalışmalar yapar.

Doğrulanabilir Kaynak Kullanılması: Somut olarak ulaşamadığımız hiçbir kaynağı kullanmayız. Yararlanılan kaynakları talep etmeniz halinde eksiksiz olarak sizinle paylaşabiliriz.

Kaliteli Hizmet: Her müşterimiz özeldir. Müşterilerimizin özel hissetmeleri için elimizden gelenin fazlasını yapacak ekip üyelerimiz yüksek kaliteli hizmet sunmak için daima hazırdır.